Candle Academy. Profesjonalne Centrum Szkoleniowe dla przyszłych producentów świec

2024-04-16
Candle Academy. Profesjonalne Centrum Szkoleniowe dla przyszłych producentów świec

Candle Academy to dynamiczne i nowoczesne centrum szkoleniowe online, które powstało z pasji do sztuki tworzenia świec i jedyne z tak profesjonalnym materiałem szkoleniowym przekazywanym kursantom.
Historia tego miejsca narodziła się z fascynacji pięknem i wszechstronnością tej niezwykłej formy sztuki.
Głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości edukacji w dziedzinie tworzenia świec, umożliwiając pasjonatom zdobycie zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych umiejętności w tej kreatywnej dziedzinie. Szkolenia zawierają informacje teoretyczne jak i praktyczne wskazówki, które każdy przyszły producent świec powinien znać.

Instruktorem Candle Academy jest Klaudia Winiarek – wieloletni producent świec sojowych, jak i również osoba przeszkolona z zakresu przepisów REACH, CLP oraz wszelkich wymogów niezbędnych do spełnienia przy produkcji świec. To doświadczona artystka i ekspert w dziedzinie tworzenia świec, która dzieli się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale także praktycznym doświadczeniem zdobytym podczas lat pracy w branży.

W Candle Academy szkolenia oparte są na informacjach zaczerpniętych bezpośrednio od producentów wosków, wieloletnim doświadczeniu instruktor, obowiązujących wymogach oraz norm na terenie UE. Nie ma tu miejsca na mity świecowe czy prawne, które tak często powielane są przez innych szkoleniowców.

To, co wyróżnia Candle Academy na tle innych, podobnych miejsc jest niebywały profesjonalizm i fakt, iż instruktor po odbyciu kursu otacza kursantów swego rodzaju opieką, zapewniając bezpłatne konsultacje oraz zamkniętą grupę wsparcia wyłącznie dla absolwentów Candle Academy.

Sprawdź ofertę na www.candleacademy.pl lub napisz kontakt@candleacademy.pl

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024

Polecane

pixelpixel