PACZKI ŚWIĄTECZNE DLA FIRM

2022-12-02
PACZKI ŚWIĄTECZNE DLA FIRM

Paczki świąteczne od firmy i ich rola w biznesie

Tradycja obdarowywania się prezentami jest ważnym elementem stosunków międzyludzkich. Odnosi się to szczególnie do okresu poprzedzającego święta Bożego Narodzenia. Ofiarowanie upominku jest dowodem naszej pamięci o drugiej osobie, dzięki niemu mamy też unikalną możliwość wyrażenia uznania czy wdzięczności wobec obdarowanego. Sprawa wygląda nieco inaczej w sytuacjach biznesowych. Tu paczki świąteczne od firmy mają za zadanie budować pozytywne skojarzenia z marką i pośrednio wpływać na przyszłe decyzje biznesowe partnerów czy zakupowe klientów. Z kolei w relacjach wewnętrznych odgrywają one ważną rolę w kształtowaniu stosunku zatrudnionych do pracodawcy, tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy i budowaniu poprawnych relacji w przedsiębiorstwie.

Paczki świąteczne od firmy nie powinny więc być traktowane jako zbędny wydatek, który można pominąć. Należy je raczej rozpatrywać jako inwestycję na przyszłość, ponieważ często właśnie takie małe, z pozoru niewielkie gesty mogą stać się początkiem powstawania zdrowej relacji pomiędzy przełożonym a pracownikiem, firmą a partnerem biznesowym czy w końcu firmą a klientem.

Taki upominek wpisuje się w akt oparty na jednej z najsilniej oddziałujących w stosunkach między ludźmi reguł - dążeniu do wzajemności. Otrzymując prezent osoba obdarowana chce, by dano jej możliwość odwdzięczenia się. W kontekście upominków biznesowych liczymy, najczęściej słusznie, na przychylność kontrahenta, klienta czy pracownika. Dzięki temu paczki świąteczne od firmy pozostają zawsze niezwykle skutecznym narzędziem budowania relacji z otoczeniem społecznym i biznesowym.

Wręczanie prezentów jest nie tylko dobrym pomysłem na podziękowanie za dotychczasową współpracę, ale również sposobem na bycie zapamiętanym, bowiem paczki świąteczne od firmy zarówno generują pozytywne uczucia i zacieśniają relacje, jak i tworzą przywiązanie do marki, co stanowi dla prowadzącego biznes doskonałą inwestycją we własną firmę.

 

Co powinny zawierać paczki świąteczne od firmy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Paczka świąteczna od firmy to w pewnym sensie wizytówka obdarowującego, więc jej zawartość w jakimś zakresie decyduje o jego wizerunku. Tego rodzaju prezenty najczęściej mają postać zestawów upominkowych zawierających różne drobne gadżety nawiązujące do Bożego Narodzenia, słodycze, kawę i herbatę, a nawet ciepłe skarpetki lub kosmetyki. W relacjach z ważnymi partnerami biznesowymi często takie paczki świąteczne od firmy mają charakter spersonalizowany i ich zawartość związana jest z konkretnymi zainteresowaniami i pozycją adresata.

Nie trzeba przekonywać, że w warunkach prowadzenia własnej firmy dobór odpowiednich prezentów to prawdziwe wyzwanie. Jeżeli nie jest się wielką korporacją, w której listę osób obdarowanych i ich preferencje tworzy sztab ludzi z odpowiedniego działu, robienie zindywidualizowanych paczek stać się może nie lada problemem. Nic więc dziwnego, że najczęściej paczki świąteczne od firmy zawierają, oprócz drobiazgów reklamowych, artykuły nadające się bezpośrednio do spożycia. Pozornie jest to pójście na łatwiznę, ale też i nie ma się czemu specjalnie dziwić - obdarowujący powierza zadanie przeważnie specjalizującej się w tworzeniu upominków firmie, która posiada w swoim katalogu takie, a nie inne propozycje.

Zupełnie inaczej sprawa wygląda w odniesieniu do gifthome.pl, gdzie oferowane są nieszablonowe paczki świąteczne dla firm, stanowiące nie tylko miłą i oryginalną niespodziankę dla pracownika, klienta lub kontrahenta, ale również mogące stać się wciągającym, przynoszącym nie lada satysfakcję pretekstem do wspólnego działania całej jego rodziny.

 

Ciekawe i inspirujące paczki świąteczne od firm w gifthome.pl

Domeną Gift Home są artykuły związane z DIY, a więc koncepcją utożsamianą z rękodziełem i samodzielnym wykonywaniem konkretnych przedmiotów w postaci dekoracji, ubrań czy też kosmetyków. Idea DIY (Do It Yourself, czyli zrób to sam) przyjmuje, iż produkty wykonywane własną ręką nie mają tak doskonałej formy, jak te wyprodukowane na masową skalę, posiadają jednak bardziej zindywidualizowany charakter.

Paczki świąteczne od firm ucieszą wszystkich, którzy kochają rzeczy oryginalne, ekologiczne i stworzone własnoręcznie. Taki podarunek to również sposobność do spędzenia czasu w gronie rodziny, która włączyć się może we wspólną pracę. Tym bardziej, że efekty są wspaniałe - cztery pięknie wyglądające, ślicznie pachnące i zdrowe świece sojowe tworzące w domu niepowtarzalną, świąteczną atmosferę bez kopcenia, kapania i emitowania szkodliwych substancji.

Gift Home oferuje paczki świąteczne od firm stanowiące zestawy do robienia świec zawierające niemal sto elementów. Kierując się załączoną instrukcją osoba obdarowana w szybkim czasie wykona wspaniałe świece sojowe o cudownym, naturalnym zapachu, które dzięki drewnianym knotom wydają delikatny dźwięk palącego się drewna.

 

Gift Home - nie tylko zestawy do robienia świec

Pośród kompletów DIY dostępnych w sklepie gifthome.pl znajdziecie nie tylko zestawy do robienia świec oferowane m.in. jako paczki świąteczne od firm, ale również inne komplety służące do samodzielnego wykonania ekologicznych produktów. Są nimi:

  • zestawy do robienia mydełek, a więc baza glicerynowa, barwniki oraz olejki pochodzenia naturalnego. Mydełka glicerynowe są idealną propozycją do każdego rodzaju skóry, nawet do tej bardzo wrażliwiej, a także nadają się do mycia niemowląt, 
  • zestawy do robienia kul kąpielowych, które zawierają mieszanki surowców kosmetycznych suchych, olejów oraz suszu dekoracyjnego. Po zetknięciu z wodą taka kula musuje, uwalniając piękny i naturalny zapach, pielęgnuje skórę oraz dzięki znajdującemu się w zestawie barwnikowi zmienia kolor wody.

 

Gift Home - łatwy zakup, szybki kontakt

Zapraszamy do naszego sklepu gifthome.pl, gdzie oprócz wspomnianych wyżej zestawów zaopatrzycie się w składniki służące do samodzielnego wykonywania ciekawych produktów.

Osobom zainteresowanym złożeniem zamówienia na paczki świąteczne od firm sugerujemy nawiązanie bezpośredniego kontaktu:

Gift Home, Kosmonautów 6, 33-300 Nowy Sącz, tel. 667400409, kontakt@gifthome.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2022

Polecane

 ZESTAW DO ROBIENIA ŚWIEC DLA POCZĄTKUJĄCYCH 2x120 ml

ZESTAW DO ROBIENIA ŚWIEC DLA POCZĄTKUJĄCYCH 2x120 ml

59,99 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką56,99 zł brutto
ZESTAW DO WYROBU ROBIENIA ŚWIEC ŚWIECZEK DIY 500 g + 3 x 180 ml

ZESTAW DO WYROBU ROBIENIA ŚWIEC ŚWIECZEK DIY 500 g + 3 x 180 ml

99,99 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką94,99 zł brutto
Zestaw do robienia dużych świec z wosku sojowego 4x350 ml

Zestaw do robienia dużych świec z wosku sojowego 4x350 ml

159,99 zł bruttoNajniższa cena z 30 dni przed obniżką151,99 zł brutto
pixelpixel