Praktyczny prezent dla Babci i Dziadka

2022-01-10
Praktyczny prezent dla Babci i Dziadka

Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka?

21 i 22 stycznia każdego roku, to bardzo ważna data w życiu każdego człowieka. Zarówno Dzień Babci jak i Dzień Dziadka wywołują uśmiech na twarzach zarówno dzieci jak i bohaterów tych dni. Dzieci w szkołach organizują z tej okazji występy, uczą się wierszyków, aby wypaść jak najlepiej dla swoich ukochanych dziadków. Każdy zapewne pamięta stres jaki temu towarzyszył i radość, gdy dziadkowie  słuchali i oglądali z zapartym tchem występy. Gdy dorastamy chcemy obdarować swoich dziadków nie tylko laurkami, ale coś im ofiarować. Szukamy gotowych prezentów, wyszukujemy najciekawszych ofert na ten dzień.

A gdyby tak zrobić prezent własnoręcznie i od serca?

Mamy coś specjalnie dla fanów formy DIY (zrób to sam), która zachwyci dziadków na długo. Mowa tutaj o ręcznie wyprodukowanych naturalnych świecach sojowych, które będą umilać Babci i Dziadkowi czas oraz przywoływać wspomnienia o wnukach.

Jak zrobić taką świecę?

Z naszą pomocą nie będzie to trudne. W ofercie posiadamy specjalne zestawy do samodzielnego robienia świecy. W zestawach zawarta jest instrukcja jak krok po kroku wykonać świece sojową. Mając na uwadze zdrowie dziadków, w naszym zestawie znajdują się tylko wysokiej jakości półprodukty.

  • Wosk

Bazą świecy jest wysokiej jakości wosk sojowy. Powstaje on w 100% z naturalnych składników i jest w całości wegański i w pełni bezpieczny dla zdrowia, a przecież o to nam chodzi obdarowując dziadków.

  • Opakowanie szklane

Gdy mamy już wosk, niezbędne będzie szkło, do którego wlejemy ciepły wosk. Nasze zestawy posiadają szkło ciemne oraz bezbarwne.

  • Knoty

Do tego potrzebujemy knoty - w naszej ofercie dostępne są zarówno knoty bawełniane oraz knoty drewniane, które podczas palenia wydają charakterystyczny uspokajający dźwięk.

  • Naturalny olejek eteryczny

Przywołać wspomnienia możemy również zapachem. Wosk sojowy bardzo łatwo łączy się z naturalnymi olejkami. W ofercie naszego sklepu mamy naturalne, wysokiej jakości naturalne olejki eteryczne:

Pomarańcza - przywołująca zapach letniego orzeźwienia.

Sosna - jest uspokajającym zapachem lasu

Lawenda - dzięki której przywołamy wspomnienia o romantycznych letnich wieczorach.

Ile trwa zrobienie świecy sojowej?

Wszystko zależy od przygotowania i inwencji twórczej osoby robiącej świece. Jedno jest pewne - wystarczy jeden wieczór, żeby zrobić kilka świec sojowych. Nie musisz mieć specjalnego przeszkolenia, sprzętu specjalistycznego itd. Wystaczy że zdecydujesz się na zakup Naszego zestawu, i będziesz postępować zgodnie ze szczegółową instrukcją którą dołączamy do naszych zestawów.

Warto na koniec też ostrzec - produkcja świec uzależnia! Spróbuj i przekonaj się sam.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022
pixelpixel