Zamówienia telefoniczne

Łatwo i szybko - złóż zamówienie przez telefon

Sklep gifthome.pl przyjmuje zamówienia telefoniczne, oferuje wygodne i szybkie rozwiązanie dla osób poszukujących produktów. Nasi klienci mogą złożyć swoje zamówienie bezpośrednio przez telefon, co pozwala im uniknąć konieczności składania zamówienia za pośrednictwem strony. Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów, w tym zestawy DIY, półprodukty do robienia mydła, świec lub kul kąpielowych i wiele innych.

Zamawianie przez telefon jest proste i szybkie, a Ty możesz skontaktować się z obsługą sklepu w dogodnym dla siebie momencie. Pracownicy sklepu są dobrze wyszkoleni i chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące produktów i dostępności. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz potwierdzenie i informację o czasie dostawy.

Zamówienia telefoniczne są doskonałym wyborem dla osób, które chcą oszczędzić czas i wygodnie dokonać zakupów. Mają również możliwość zamawiania produktów bez wychodzenia z domu oraz możliwość skorzystania z pomocy specjalisty podczas składania zamówienia, co jest dodatkowym atutem naszego sklepu.

Jeżeli masz problem, z zamówieniem produktów przez naszą stronę internetową, istnieje możliwość złożenia zamówienia telefonicznie.

W tym wypadku, należy zadzwonić na numer +48 667 400 409. Nasz dział obsługi klienta udzieli wszelkich informacji oraz przyjmie zamówienie.

pixelpixel