2023-04-24

Dołącz do KLUBU i ciesz się zniżkami i rabatami na zakupy

 

Zostań subskrybentem KLUBU gifthome.pl i zgarniaj super promocje i rabaty 

Dlaczego warto zostać członkiem KLUBU gifthome.pl?

  1. Tajne zniżki i promocje - Jako członek klubu gifthome.pl będziesz miał dostęp do tajnych zniżek i promocji, których nie oferujemy innym klientom. Będziesz mógł korzystać z wyjątkowych ofert, dzięki czemu zaoszczędzisz jeszcze więcej pieniędzy.

  2. Oszczędność czasu - Jako członek klubu gifthome.pl będziesz miał pierwszeństwo w dostępie do wyprzedaży i promocji. To oznacza, że nie musisz przeglądać stron internetowych lub czekać na odpowiedni moment, aby skorzystać z atrakcyjnych ofert. Zamiast tego, dostaniesz informacje na swoją skrzynkę e-mailową, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

  3. Program lojalnościowy - Gifthome.pl oferuje swoim klientom program lojalnościowy, który pozwala na zbieranie punktów za dokonywanie zakupów. Jako członek klubu będziesz miał szansę na zdobycie większej liczby punktów i wymianę ich na darmowe prezenty lub zniżki na kolejne zakupy.

  4. Źródło informacji - Dołączenie do klubu pozwoli Ci na regularne otrzymywanie informacji o nowych produktach, wyprzedażach i promocjach oferowanych przez gifthome.pl. Będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie DIY oraz otrzymasz informacje na temat produktów, które mogą Cię zainteresować.

Zapisz się już dziś! TO NIC NIE KOSZTUJE! Dołączenie do klubu gifthome.pl pozwoli Ci na oszczędzenie czasu i pieniędzy, a także na dostęp do tajnych zniżek i promocji oraz programu lojalnościowego. Będziesz miał również dostęp do najnowszych informacji o produktach i trendach, co pozwoli Ci dokonywać bardziej świadomych zakupów.

 
Co to jest KLUB gifthome.pl?
Klub gifthome.pl to specjalna oferta dla naszych klientów, dzięki którym możesz skorzystać ze specjalnych rabatów i zniżek. Oferty promocyjne przesyłane są za pośrednictwem wiadomości e-mail i są ograniczone czasowo.
 
Jak zostać członkiem KLUBU gifthome.pl?
Wystarczy że zapiszesz się do naszego newslettera lub podczas rejestracji konta w naszym sklepie wyrazisz zgodę na otrzymywanie E-mail Newsletter-a
 
Mam konto, ale nie wyraziłam zgody na e-mail newsletter, czy mogę jeszcze dołączyć do KLUBU?
Tak, wystarczy że klikniesz w newsletter dopiszesz się na listę.
 
Czy mogę zrezygnować z KLUBU gifthome.pl?
Tak, możesz to zrobić w każdej chwili, ale pamiętaj że ominą Cię zniżki i rabaty.
Wypisać możesz się klikając w newsletter, a następnie wprowadzisz swoje dane i klikniesz wypisz się
 
pixelpixel