HB SOAPBASE (Słowacja)

( ilość produktów: 51 )

JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM SŁOWACKICH BAZ GLICERYNOWYCH MARKI HB COSMETICS W POLSCE!

HB SOAPBASE a właściwie to HB COSMETICS to firma z dużym doświadczeniem przy produkcji naturalnych baz glicerynowych oraz barwników mająca siedzibę w Nitrze na Słowacji. Początki firmy to produkcja na zlecenie innego podmiotu. Dziś HB COSMETICS to niezależny podmiot, który zapewnia najwyższą jakość dostarczanych produktów. Do produkcji baz mydlanych oraz barwników wykorzystywane są najlepsze półprodukty dostępne na rynku. Bazy mydlane są bez SLS oraz nie testowane na zwierzętach.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ HURTOWĄ:

MINIMUM LOGISTYCZNE dla baz pakowanych po 1 KG od 720 kg

MINIMUM LOGISTYCZNE dla baz pakowanych w bloku po 9 KG od 756 kg
(możliwość zamówienia wybranego rodzaju lub mix)

SZCZEGÓŁY: kontakt@gifthome.pl

 

HB Cosmetics to firma, która stawia na najwyższą jakość baz glicerynowych oraz barwników w paście:

  • HB SOAPBASE Pro-C i Pro-W: Są to odpowiednio przezroczysta i biała baza do mydła, idealne do produkcji na dużą skalę. Szybko tężeją i doskonale nadają się do tworzenia wielowarstwowych mydełek. Ponadto, mniej kurczą się, gdy są rozpakowane przez dłuższy czas.
  • HB SOAPBASE Super Pro: Jest to uniwersalna przezroczysta baza do mydła, która nadaje się do większości zastosowań, doskonale nadają się do tworzenia wielowarstwowych mydełek i mniej kurczy się po rozpakowaniu.
  • HB SOAPBASE Shea-C i Shea-W: Są to odpowiednio przezroczysta i biała baza do mydła, wykonane z naturalnego nierafinowanego masła Shea pochodzącego z Ghany. Są idealne do produkcji na dużą skalę, szybko tężeją i mniej kurczą się po rozpakowaniu.
  • HB SOAPBASE Lowsweat-C i Lowsweat-W: Są to odpowiednio przezroczysta i biała baza do mydła, które są bardzo odporne na pocenie (efekt rosy), co czyni je idealnymi do użytku w warunkach wilgotnej pogody. Tężeją dosyć wolno, co czyni je odpowiednimi do produkcji mydeł o wysokim stopniu detali.
  • HB SOAPBASE Clear i White: Są to odpowiednio bazy do mydła o wysokiej przejrzystości i intensywnie białej barwie. Tężeją dosyć wolno, co czyni je odpowiednimi do produkcji mydeł o wysokim stopniu detali np. kwiatów mydlanych, i mniej kurczą się po rozpakowaniu.
  • HB SOAPBASE Swirl-C i Swirl-W: Są to odpowiednio przezroczysta i biała baza do mydła, które mają wysoką lepkość po rozpuszczeniu, co czyni je idealnymi do tworzenia mydeł o wzorach wirujących tzw. Zakręconych mydełek.
  • HB SOAPBASE Milky: Biała baza do mydła, szybko tężejąca, wykonana z dodatkiem mleka koziego, odpowiednia do produkcji na dużą skalę.
  • HB SOAPBASE Creamy: Baza do mydła odpowiednia dla mydła w kremie, mydeł peelingujących, musów do mycia itp. Zawiera wysoki procent gliceryny. UWAGA! Tej bazy nie podgrzewamy, tylko ucieramy.

Warto zauważyć, że wszystkie wymienione bazy do mydła są wolne od SLS, co podkreśla zaangażowanie HB Cosmetics w produkty przyjazne dla zdrowia i środowiska.

pixelpixel