2022-04-21

Kolorowanki na dzień ziemi - świętuj z nami!

Światowy Dzień Ziemi - to święto obchodzone nieprzerwanie od 1970 roku w każdy 22 dzień kwietnia.  W Polsce to święto obchodzimy od ponad 30 lat. Dzień Ziemi to wyjątkowe święto w którym w sposób szczególny zwraca się uwagę na promowanie ekologii oraz wspólnego kształtowania przyszłości naszej planety. W tym dniu odbywają się prelekcje, imprezy proekologiczne oraz spotkania mające cel edukacyjny. Mówi się wtedy o właściwej segregacji śmieci, o tym dlaczego warto oszczędzać wodę oraz sadzić drzewa. To także dzień w którym uczniowie szkół licznie uczestniczą w akcjach sprzątanie świata.

Jako firma gifthome.pl stawiamy duży nacisk na produkty naturalnego pochodzenia. Głównym składnikiem zestawu do robienia świec jest wosk sojowy, który jest produktem w 100% pochodzenia roślinnego. Bazy mydlane do robienia mydełek glicerynowych również są produktami naturalnymi. W naszej ofercie dostępne są też naturalne olejki eteryczne. Celowo zrezygnowaliśmy z aromatów eterycznych które niejednokrotnie są tańsze - jednak nie cena, a zdrowie jest najważniejsze.  

W tym roku stawiamy na najmłodszych - gdyż oni są naszą przyszłością. Specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy zestaw specjalnych kolorowanek na dzień ziemi. To idealny sposób na porozmawianie z dziećmi o tym jak warto dbać o środowisko na co dzień, dlaczego warto segregować śmieci i skąd się bierze smog. Kolorowanki na dzień ziemi to również doskonała zabawa dla najmłodszych.

Zapraszamy do udostępniania, drukowania i kolorowania ich!

Udanego świętowania Dnia Ziemi życzy zespół gifthome.pl

 

pixelpixel